Záhradná chatka v Banskej Bystrici

Rekreačná nehnuteľnosť exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
33 000 €
Banská Bystrica
Banská Bystrica

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka kúzelnú záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Skubín, Banská Bystrica!


Prečo je táto chatka pre vás?

Predstavte si letné večery plné zábavy, šťavnaté ovocie priamo z vašej záhrady a ten pocit pokoja, keď si vychutnávate svoj obľúbený nápoj v tieni stromov. Táto chatka je dokonalým miestom na relaxáciu a užívanie si života.


Čaro chatky: Túžite po úteku od každodenného zhonu? Táto podpivničená chatka so zastavanou plochou 15 m² je presne to, čo potrebujete! V pivnici nájdete príjemný chládok ideálny na skladovanie vašich pokladov z úrody, alebo osviežujúcich nápojov a potravín.


Pozemok: Rozprestiera sa na ploche 290 m² a je rozdelený na tri rovné kaskády – ideálne na rozloženie bazéna, trampolíny alebo na letné spoločenské hry s rodinou a priateľmi.


Dostupnosť a parkovanie: K chatke vedú až dva prístupy autom – jeden zhora a druhý zdola, a pohodlné parkovanie je zaručené cca 5m od chatky.
Vybavenie:
•    Elektrina: Áno, nech svetlo nikdy nezhasne!
•    Voda: Zo zadržiavacej nádrže pre všetkých záhradkárov alebo priamo zo strechy do 1500-litrovej nádrže na pozemku.
•    Budúcnosť: Spoločne s ďalšími členmi sa snažíme o dotiahnutie mestského vodovodu, ktorý je len 100 m od chatky. Výrazne to v budúcnosti zvýši hodnotu záhradky a teda je to aj skvelá INVESTIČNÁ príležitosť.


Ovocný raj: Na pozemku rastú slivky, maliny, jahody, ríbezle, egreše a mnoho ďalších chutných plodov – stačí len prísť a ochutnať!


Kontaktujte nás: 0918 40 66 56
Email: i.kotrc@autoreality.sk


Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a zaistite si svoje miesto na dokonalé letné dobrodružstvá!


!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Skvelá INVESTIČNÁ príležitosť.

33 000 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Banská Bystrica
Nastavenia cookies
AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.