Na predaj pozemok v obci Podzámčok

Pozemok exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
72 675 €
Podzámčok
Zvolen
765 M2
Rozloha
765 M2
Siete v dosahu
Áno
Studňa
Áno
Elektrina
Áno
Septik / Žumpa
Áno
Prístup
Asfalt
Typ pozemku
Rovinatý

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) vám s radosťou predstavuje lukratívny pozemok v očarujúcej obci Podzámčok, iba 8 km od Zvolena!


Hľadáte ideálne miesto na výstavbu svojho vysnívaného domu? Podzámčok, okrem svojho historického a prírodného bohatstva, ponúka aj blízkosť k mestským výhodám Zvolena, no zároveň si zachováva pokoj a ticho vidieka. Táto lokalita je ideálna pre rodiny, ktoré hľadajú rovnováhu medzi životom v meste a prírodou.


Predstavujeme vám rovinatý pozemok o rozlohe 765 m², ktorý je ako stvorený na váš nový rodinný domov. Lokalita "Za mlynom" je doslova rajom pre staviteľov a ponúka prvotriedne možnosti.


Prečo práve tento pozemok?


•    História a prírodná krása: Okolie pozemku je obklopené nádhernou prírodou a len kúsok od vás sa nachádza hrad Dobrá Niva. Ideálne miesto pre milovníkov histórie a dobrodružstiev.

•    Vynikajúca dostupnosť: Skvelé dopravné a autobusové spojenie so Zvolenom. Pohodlné cestovanie bez starostí.

•    Raj pre milovníkov prírody: Podzámčok je ideálny pre každého, kto miluje prírodu. V blízkosti sa nachádza ranč, kde si môžete vychutnať jazdu na koňoch. A pre tých, ktorí si kúpia pozemok "Za mlynom", je tu možnosť mať svojho koňa priamo na pozemku – detaily vám radi vysvetlíme na obhliadke.

•    Skvelá komunita: Príjemní a priateľskí susedia, ktorí vás privítajú s otvorenou náručou. Z Podzámčoka sa rýchlo stane váš nový domov.


Nezmeškajte túto príležitosť!
Pozemky, ktoré teraz ponúkame v predpredaji, sú najlukratívnejšie zo všetkých. Nenechajte si ujsť šancu na kúpu toho najlepšieho pre vás!


Kontaktujte nás ešte dnes a zistite viac. Vaša budúcnosť v Podzámčoku vás už čaká!


Môj kontakt:
Ivan Kotrč
i.kotrc@autorality.sk
0918/40 66 56
 
!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Podzámčok, okrem svojho historického a prírodného bohatstva, ponúka aj blízkosť k mestským výhodám Zvolena, no zároveň si zachováva pokoj a ticho vidieka. Táto lokalita je ideálna pre rodiny, ktoré hľadajú rovnováhu medzi životom v meste a prírodou.

72 675 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Zvolen Podzámčok
Nastavenia cookies
AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.