Na predaj pozemok Krpáčovo

Pozemok exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
200 000 €
Horná Lehota
Brezno
1 097 M2
Rozloha
1 097 M2
Siete v dosahu
Áno
Prístup
Poľná cesta
Typ pozemku
Rovinatý

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo +421 918 406 656), Vám ponúka unikátnu oázu pokoja a prírody v obci Horná Lehota.


Pozemok sa nachádza uprostred lesov Nízkych Tatier medzi Vajskovskou a Bystrou dolinou. Les je najlepšia prírodná klimatizácia. Krátka prechádzka od dočítanej knihy do tieňa stromov alebo k neďalekému jazeru určite padne vhod.


Za menej než 8 minút autom alebo 25 minút pešo môžete osviežiť svoje telo aj dušu v kryštálovo čistej vode nádrže Krpáčovo. Pre milovníkov zimných radovánok a letného golfu je stredisko Ski Tále a Golf Bear Tále vzdialené len 15 minút jazdy autom. A ak máte chuť na trochu adrenalínu, lanovka Krupová – Chopok vás čaká len 18 minút od vášho nového útočiska.


Tento pozemok o rozlohe 1097 m² je ako stvorený pre vaše sny – s platným stavebným povolením na dve chaty. Predstavte si rána s výhľadom na tatranské vrcholy a večery pri ohníku, kde sa o zábavu postarajú hviezdy na oblohe. Kto potrebuje Wi-Fi, keď máte les plný tajomstiev a spev vtákov priamo pred oknom?
A ten pokoj! Len vy, príroda a občasné srnky, ktoré si prídu skontrolovať, či náhodou nemáte niečo dobré na zjedenie. Ak hľadáte miesto, kde môžete uniknúť pred ruchom mestského života a zhlboka sa nadýchnuť čerstvého vzduchu, už nehľadajte – našli ste svoj raj na zemi.


Kontakt:
**Ivan Kotrč**
+421 918 406 656
i.kotrc@autoreality.sk


!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Tento pozemok ponúka neporovnateľný pokoj a krásu tatranskej prírody, pričom je len kúsok od obľúbených rekreačných stredísk. S platným stavebným povolením je pripravený na realizáciu vašich snov o horskom útočisku. Jeho strategická poloha zaručuje nekonečné možnosti pre outdoorové aktivity. Investujte do miesta, kde sa príroda a komfort stretávajú v dokonalom súlade.

200 000 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Brezno Horná Lehota
Nastavenia cookies
AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.