Na predaj chata pri Banskej Bystrici, časť Tajov

Rekreačná nehnuteľnosť exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
139 000 €
Tajov
Banská Bystrica

Vážení milovníci prírody, relaxu a výhľadov, máme pre vás jedinečnú ponuku! Spoločnosť AUTOREALITY, zastúpená Ivanom Kotrčom (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka rodinnú chatu v krásnej časti obce Tajov. Nachádza sa na polosamote, takže máte dostatok súkromia pre seba i svojich blízkych. Ľudovo povedané, spev a zábava počas grilovačky či varenia kotlíkového gulášu nie je len povolený, ale priam sa žiada a je potrebný.


Táto chata disponuje zastavanou plochou 35 m², čistou úžitkovou plochou 60 m² a priestrannou terasou s úchvatným výhľadom. Ďalej je k dispozícii aj garáž a veľkého pozemku o celkovej rozlohe 2793 m².


Chata je obklopená prírodou a ponúka úchvatný výhľad, ktorý ešte umocňuje prítomnosť potôčika na hranici pozemku. Čo sa týka manuálnej psychohybieny ... teda práce, tak na tomto veľkom pozemku je dosť dreva na to, aby ste sa cítili ako lesný majster. Ak máte radi kardio, nemusíte chodiť do posilňovne – stačí vám poukladať popadané drevo. K dispozícii sú aj miestne mažoretky - srnky, ktoré vás budú sledovať so zvedavými očami. A potôčik? Ten nie je len na pitie – môžete si v ňom postaviť malú priehradu a v letných horúčavách sa v ňom pohodlne osviežiť.


Chata má 3 podlažia - suterén s úložným priestorom a garážou, prízemie s vstupnou chodbou, kúpeľňou s WC, kuchyňou, obývacou izbou a veľkou terasou. Na 1. poschodí nájdete dve izby s celkovým počtom 7 lôžok plus ďalšie lôžko v obývacej izbe. K chatke patrí aj dreváreň na to pozbierané drevo.


V okolí chaty určite oceníte vybudované ohnisko na kotlíkový guláš, halušky, či grilovanie. Okolie ponúka množstvo možností na turistiku, hubárčenie, cyklistiku a inú rekreáciu, čím je ideálna pre rodiny aj pre oddych s priateľmi a kolegami.
Táto chata je ideálnym miestom na relaxáciu aj v zimných mesiacoch, keďže sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Králiky. Nezmeškajte príležitosť vlastniť túto úžasnú chatu a vytvoriť si svoj vlastný raj na zemi. Kontaktujte nás pre viac informácií a osobnú prehliadku. Vaša výnimočná chata pod Králikmi vás čaká!


Cena: 139 000,- €


Môj kontakt:
Ivan Kotrč
0918 40 66 56
 
!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Byť obklopený prírodou a vychutnávať si ponúkaný výhľad na okolité hory s čerstvou rannou kávou...aj toto môže byť skutočnosťou.

139 000 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Banská Bystrica Tajov
Nastavenia cookies
AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.