Na predaj 3 izbový byt s balkónom vo Zvolene

Byt exkluzívne
+421 918 40 66 56
Predaj
124 000 €
Zvolen
Zvolen
65 M2
3 izby
Rozloha
65 M2
Izby
3
Stav
Pôvodný stav
Materiál
Panel
Pivnica
Áno
Výťah
Áno
Balkón
Áno
Kúrenie
Ústredné radiátory

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), Vám s radosťou ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt na populárnom sídlisku Zlatý Potok vo Zvolene. Ak hľadáte nový domov s perfektnou polohou, čítajte ďalej!


Tento priestranný byt o rozlohe 65,5 m² sa nachádza na 6. poschodí, takže budete mať perfektný výhľad na okolie bez nutnosti šplhať sa príliš vysoko. Síce je v pôvodnom, no obyvateľnom stave. Byt ponúka neobmedzené možnosti pre tých, ktorí sa neboja malých renovácií a veľkých snov.


Balkón je skvelý na rannú kávu, večerné víno alebo tajné pozorovanie hviezd. A čo je najlepšie? Všetko, čo potrebujete, máte doslova na dosah ruky: potraviny, škola, škôlka, zástavka MHD, lekár či lekáreň. Kompletná občianska vybavenosť je zárukou, pohodlného bývania.


Sídlisko Zlatý Potok je známe svojou priateľskou atmosférou a skvelou lokalitou. Bez ohľadu na to, či ste rodina s deťmi, mladý pár alebo seniori, tento byt je ideálnym miestom na začatie nového životného dobrodružstva.


Neváhajte a ozvite sa mi ešte dnes! Tento byt môže byť prečo skôr, než stihnete povedať „Zlatý Potok“.


Kontaktujte Ivana Kotrča na i.kotrc@autoreality.sk alebo zavolajte na 0918 40 66 56 a dohodneme
si prehliadku.


Váš nový domov už na vás čaká – a verte mi, nechcete ho premeškať!


Tešíme sa na vás,
Môj kontakt:
Ivan Kotrč
0918/40 66 56
 
!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Jediné, čo na nehnuteľnosti nezmeníte, je poloha. Takže, ak nechcete byt s výhľadom na zberný dvor, radšej si vyberte dobre!
124 000 €
Zaujala Vás nehnuteľnosť? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovaťPovedzte o tejto nehnuteľnosti priateľom
  Zvolen
Nastavenia cookies
AUTOREALITY, s.r.o. 2020 - 2024 © všetky práva vyhradené
   Made by ProfiWeb, s.r.o.